EQIS CRM - reference

EQIS CRM a další systémy platformy EQIS jsou již 10 let používány našimi klienty ve formě zakázkových implementací.

Výběr referencí z našich zakázkových implementací naleznete níže.

 

 

 

Dodávka systému EQIS CRM. Optimalizace pro podporu agendy soukromé vysoké školy.Systém pro správu studijních informací, propojení s WWW, manažerské sestavy, hromadný mailing

  

Dodávka systému EQIS CRM. Optimalizace pro podporu agendy soukromé vysoké školy.

Podrobná práce se studenty, optimalizace hromadného mailingu, API pro registraci - přihlášky nových studentů či zájemců o studium

Wüstenrot

Dodávka CRM systému EQIS CRM. Systém hromadné E-mailové a SMS komunikace. Segmentace klientů pro potřeby cross sales, kategorie založené na řešení potřeb. Integrace se systémem pro poradce a klienty.

Dodávka systému ISPK - informační systém pro poradce a klienty. Dodávka a dlouhodobý rozvoj rozsáhlého inf. systému - zprostředkování informací o smlouvách a produktech poradcům a klientům Wüstenrot. Webová aplikace, off-line klient pro mobilní použití. Synchronizace smluvních dat s centrálním systémem. Cafeteria - systém pro hodnocení, motivaci a odměňování zaměstnanců. Rozsáhlá aplikace .NET/Oracle 10g.

Více než 10 tisíc interních uživatelů (poradci), portálové aplikace pro zákazníky (více než 600 tisíc uživatelů portálu).

  

Cool people

Rozsáhlý informační systém založený na EQIS CRM. Dodávka zahrnuje kompletní provozní systém personální / IT outsourcing agentury. Ucelená procesní podpora od pohovorů až po vykazování, správu požadavků prostřednictvím systému Help Desk. Dodávka devíti webových portálů integrovaných s hlavním systémem, mimo jiné portál pro klienty (přístup do databáze uchazečů), portál Cool Jobs pro uchazeče, portál Cool Club pro práci s umístěnými pracovníky.

  
Fujitsu Siemens Computers

Dodávka projektu Clearingové centrum licencí Microsoft. Implementace informačního systému platformy EQIS pro správu licencí poskytovaných v rámci programu spolupráce státní správy, Microsoft a Fujitsu Siemens. Správa licencí, plány, programy, licenční změny a další funkcionalita pro podporu definovaných procesů.

  
Barevna skla

Dodávka informačního systému založeného na EQIS CRM, pro společnost zabývající se dodávkou luxusních materiálů - komponent pro kuchyňská studia. Kompletní podpora obchodně provozních aktivit - pokrývá proces zakázky od poptávky až po fakturaci, automatizuje komunikaci se zákazníkem. Podpora práce v terénu. Součástí je dodání CAD nástroje pro zpracování technických výkresů, automatické zpracování výkresu - kontrola a automatické nacenění na základě objektů výkresu.

  
Geodeticky servis Praha

Zakázkový informační systém založený na EQIS CRM. Dodávka systému pro podporu provozních agend. Zakázky, organizace a plánování práce na zakázkách. Evidence pracovní doby, hodnocení pracovníků, výjezdy, evidence zařízení, vozového parku.

  

Informační systém kurýrní služby, založený na EQIS CRM - provozní databáze pro rozesílání zásilek. Zahrnuje zpracování zásilek od úvodní webové objednávky, přes vyřizování, komunikaci s klientem až po fakturaci, manažerské sestavy, odměny kurýrů, hodnocení platební morálky

  
Frontier East

Dodávka EQIS CRM pro společnost dovážející výtahové komponenty, autoskla a svítidla ze zahraničí. Přizpůsobení obchodních příležitostí, manařerské sestavy, hromadný mailing

  
mobito Penize v mobilu

Dodávka systému založeného na EQIS CRM, pro řízení pilotního provozu služby MOBITO. MOBITO přináší na český trh novou formu placení mobilním telefonem.

Správa testovacích scénářů, správa pilotních uživatelů, hromadný e-mailing, portál pro pilotní uživatele, diskusní fóra, nasazení dynamických formulářů.