Ceny a služby

Další služby

Další diskový prostor

Pro běžné užití je diskový prostor v ceně (3GB do 5 uživatelů, 6GB do 10 uživatelů, 9GB pro více než 10 uživatelů), zcela dostatečný.

Pokud však používáte EQIS CRM jako e-mailový archív (pro archivaci veškeré pošty) nebo nahráváte často velké přílohy, může prostor ubývat.

Cena za další 3GB diskového prostoru je 400 Kč měsíčně. 

Nemáme v úmysl na tomto vydělávat, rychlá a zálohovaná serverová storage (SSD nebo 15k SAS) je však velmi drahá,  disky mají omezenou kapacitu a do každého serveru (který stojí stovky tisíc) je možné zapojit jen omezený počet.

V případě blížícího se přečerpání diskového prostoru dostanete včas zprávu. Cena je nezávislá na počtu uživatelů, zahrnuje automatické zálohování.

V případě náročných požadavků na kapacitu rádi zajistíme zřízení dedikovaného serveru, případně jiné individuální řešení.

Pokročilý hromadný mailing

EQIS CRM Vám umožňuje zpracovat libovolné množství hromadné pošty. Bez problémů zpracuje i stovky tisíc mailů v jedné akci.

 

Pokud však odesíláte více jak 1000 mailů za měsíc, je potřeba mít zřízen vlastní mailhosting pro odesílání vysokého objemu zpráv, např. Zoner Cloud Mail.

EQIS CRM pak používá pro odesílání zpráv SMTP údaje vaší služby.

 

Další služby pro podporu rozesílání hromadné pošty:

Přizpůsobení na míru

Protože jsme nejen prodejcem EQIS CRM, ale i výrobcem, jsme schopni celý systém dokonale přizpůsobit vašim potřebám a maximalizovat tak organizační i finanční přínos CRM pro Vaší firmu.
Informace naleznete v sekci Zaškolení a přizpůsobení (pro méně náročné požadavky),

případně v sekci CRM na míru (náročnější požadavky, zakázková řešení). 


Neváhejte nás oslovit, rádi s Vámi probereme potřeby a poskytneme nezávaznou konzultaci.