CRM systém EQIS

EQIS je skutečně přehledný CRM systém.  EQIS CRM výrazně pomáhá s řízením firmy, zejména pak s řízením obchodu.

CRM systém EQIS šetří čas managementu i ostatních pracovníků ve firmě. Získáte více nových zakázek díky efektivnějšímu obchodu i efektivnější organizaci práce. 

Získejte lepší obchodní výsledky a dokonalý přehled o firmě - začněte používat CRM systém EQIS.

Cloud CRM systém

CRM systém EQIS Vám umožní získat přehled o firemní agendě z kteréhokoliv místa, ať už jde o práci v terénu, od zákazníka či spolupráci více poboček. Z klasického PC a tabletu nebo mobilu.

CRM systém a CRM kalendář máte neustále ve svém mobilním telefonu. CRM systém EQIS Vám uvolní ruce.

Díky cloudovému provozu se nemusíte o nic starat, vše dostanete v rámci měsíčního poplatku, bez nutnosti jakýchkoliv úvodních investic.

Cloudový provoz CRM systému je ideální, pokud chcete zavedení CRM systému co nejvíce zjednodušit.

Online CRM 

EQIS CRM je vynikající online CRM systém poskytovaný online formou cloudového provozu i implementace na míru. CRM systém EQIS umožňuje plně mobilní práci a spolupráci ve firmě.

CRM systém na míru

CRM systém na míru poskytne Vaší společnosti výraznou konkurenční výhodu. Plná podpora provozní problematiky, fakturace, možnost propojení s účetnictvím,

výkaznictví, webové portály pro vaše zákazníky a partnery. 

 

CRM systém - Customer relationship management

(též CRM nebo řízení vztahů se zákazníky) je zákaznicky orientovaným managementem, podnikatelským přístupem, který se vyznačuje aktivní tvorbou a udržováním dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky. Tyto vztahy musí být prospěšné pro zákazníka i pro firmu (tzv. situace dvou vítězů), což vylučuje neetické chování k zákazníkům.

 

Mohlo by Vás zajímat…